Onduline Çatı Kaplamaları

Ondüline çatı sistem uygulamasında; çatı modeline göre, ondüline HR levha kolay uygulanır. Ahşap aşıklı veya kaplama tahtalı, betonarme plaklı, çelik profilli, ısı yalıtımlı veya yalıtımsız her çatı tipine uygun tespit elemanları ile çok avantajlıdır. Ondüline HR gerektiğinde rahatça kesilebilir, fire vermez. Düz veya eğrisel yüzeylere, az eğimli veya dik çatılara ve cephelere aynı kolaylıkla adapte olabilir.

 

Ondüline çatı sisteminde, döşeme tahtasından % 70'e varan tasarruf sağlanarak toplam çatı maliyeti minimize edilmiş olur. 

Ondüline Hakkında:

Ondüline Sistemi çatıların ana bileşeni Ondüline HR çatı kaplama levhasıdır. “High Resistance = Yüksek Dayanım” tipi Ondüline levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Ondüline HR renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar..

Ondüline HR mükemmel bir su geçirimsizliğine sahip, esnek olması nedeniyle çatlamayan, kesinlikle paslanmayan, küflenmeyen, UV ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım gerektirmeyen çevre dostu bir üründür.

Buradasınız: Ana Sayfa Uygulamalarımız Çatı Kaplama Onduline Çatı Kaplamaları